Pěvecká sezóna skončila, chystáme LCHT 2017 a uvažujeme o cestě do USA

Vystoupením Chlumeckého dětského sboru na školní akademii ZŠ Chlumec ukončily svoji pěveckou sozónu oba chlumecké sbory. Jak dětem, tak i mládeži a dospělým z obou pěveckých sborů velmi děkujeme za úspěšnou řadu vystoupení, píli při zkouškách i během pěveckých soustředění. Sezóna však pro mnohé nekončí…
Od 24. července do 4. srpna proběhne, podobně jako v minulých 10 letech, chlumeckým dětským sborem pořádaný Letní chlumecký tábor. Této akce se v letošním roce účastní i mnoho dětí z dětského sboru a již tradičně se o účastníky starají i některé členky Chlumeckého pěveckého sboru. Pro děti je nachystán pestrý program, kde nechybějí ani výlety do sousedního Německa (Aquapark Mariba  v Neustadtu, plavecký areál v Obecunnersdorfu), dále množství sportovních her, umělecké soutěže či klasické táborové hry.
Lákavou nabídku dostaly oba sbory od hostů z USA, kteří své umění předvedli na společném koncertu koncem května v chlumeckém kostele. Podívat se a koncertovat v New Yorku a New Orleans je opravdu lákavé. Vše je nyní na jednáních a ekonomických podmínkách. Pravdou je, že lepší dárek by si k třicetiletému působení CHDS a dvacetileté činnosti CHPS členové obou těles nemohly nepřát. Zopakujeme po deseti letech koncertní zájezd za oceán? Věřme, že ano.
Těšíme se na setkání s vámi v září!

Josef Říha
Sociální síť

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..