Chlumecké sbory opět hostí zahraniční tělesa, anketa

Každoročně (od roku 2007) hostí chlumecké sbory americká a australská umělecká tělesa. Nejinak tomu je i v letošním roce.

Nejprve v neděli 9. dubna přivítají Chlumečtí australský band a sbor The Baulham Hills. Jde o tradičně studentský orchestr a sbor, který během své studijní cesty po Evropě zavítá také do České republiky. Koncert se uskuteční na velkém sále KD Chlumec v odpoledních hodinách.

Dále ve středu 31. května přijíždí do našeho města vynikající univerzitní sbor Southeastern Louisiana University Choirs z města Hammond poblíž New Orleans (Louisiana – USA). Koncert je plánován od 17 hodin.
(promo)

Nakonec jarních aktivit chlumeckých sborů zavítá do Chlumce ve čtvrtek 8. června The Greeley Chorale z amerického Colorada. Jedná se o zkušený dospělý smíšený sbor (60 zpěváků), který má za sebou mnoho vystoupení na domácí scéně i v zahraniční.  Společné vystoupení je opět plánováno od 17 hodin.
(promo)

Dva výborné americké sbory mají vystupovat zde v Chlumci v rozmezí několika dnů. Zveřejnili jsme proto anketu, která má organizátorům odpovědět, zda si členové sboru a veřejnost přejí, abychom oba koncerty uspořádali v kostele sv. Havla v Chlumci, či jeden z koncertů neuskutečnili v jiných prostorách (Děčín, Litoměřice). Děkujeme za vaše odpovědi!

[poll id=“2″]

Josef Říha
Sociální síť

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..