Propozice LCHT 2019

Vážené děti, rodiče.
Děkujeme Vám za Vaši důvěru a přihlášení na Letní chlumecký tábor, který se uskuteční v termínu 22. července až 2. srpna 2019 pro čtyři desítky dětí. Po dvanáct dní bude pro ně připraven bohatý a pestrý program. Jsme velmi rádi za Vaše včasné podání přihlášky. Jsme potěšeni, že se tábor dětem opravdu líbí a o jeho existenci je velmi široké povědomí. Prosíme, abyste následné propozice dodržovali a v případě změny či komplikace nás kontaktovali.
Propozice LCHT 2019 ke stažení (Word)
Stahuj
Povinná dokumentace ke stažení (Word)
Stahuj
Propozice LCHT 2019
Termín:
22. července až 2. srpna 2019 (pondělí – pátek)
Odjezd na tábor: V pondělí 22. července ve 13 hodin z parkoviště za kostelem sv. Havla v Chlumci
Příjezd z tábora: V pátek 2. srpna ve 13.00 hodin na parkoviště za kostelem sv. Havla v Chlumci
Povinná dokumentace: Potvrzení o bezinfekčnosti, zdravotní průkaz, kartička pojištěnce, vyplněný dotazník, přihláška (zasílá se předem), potvrzení o zdravotní způsobilosti (vydává příslušný dětský lékař – platí 2 roky).
Pořadatel tábora: Chlumecký dětský sbor, spolek (www.chds.cz), IČ: 63153793
Číslo účtu: 164601283/0300 – při platbě na účet uvádějte variabilní symbol 22082019
Kontaktní telefon: +420776786030 (hlavní pořadatel – Mgr. Josef Říha – prosím díky pracovnímu vytížení o SMS – budete kontaktováni)
Email: lcht@chds.cz
Internetové stránky tábora: http://www.chds.cz/tabor
Adresa na tábor: Letní chlumecký tábor, jméno a příjmení dítěte, Chata Sempra, Nové Křečany 88, 407 61, Staré Křečany
Ubytování: Dvou, čtyř, pěti a šesti lůžkové pokoje, chatky a případně půdní prostor pro více dětí, mládež starší 15 let bude ubytována v chatkách (chlapci)
Hlavní vedoucí: Mgr. Josef Říha, pedagog na základní škole, sbormistr
Oddíloví vedoucí: Proškolení a zkušení táboroví vedoucí z řad pedagogů, studentů vysokých škol, proškolený zdravotník (certifikace jak u vedoucích, tak i u zdravotníka)
Cena: 4 350,- Kč (došlo k navýšení ceny od provozovatele rekreačního zařízení o 20.00 Kč na den. Cenu jsme bohužel nuceni rovněž navýšit.
Platby: Poplatek za tábor uhraďte nejpozději do konce června 2019. Doplatek můžete platit průběžně, na etapy. Platby proveďte převodem na účet. Platby v hotovosti nejsou možné. Ve výjimečných případech (sociální důvody apod.)po dohodě s pořadatelem můžete splácet i po skončení tábora. Nutná je záloha, kterou potvrzujete odjezd dítěte na tábor. Zálohu ve výši 1 000,- Kč uhraďte nejpozději do pátku 29. března 2019
Platba ze sociálního fondu:
Kontaktujte hlavního vedoucího Mgr. Josefa Říhu telefonicky (SMS) nebo lépe prostřednictvím elektronické pošty (lcht@chds.cz), faktura bude zaměstnanci zaslána
Program tábora: Je uveden na internetových stránkách – bude průběžně dle sjednaných náležitostí upravován a doplňován
Kapesné: Je pouze na vůli rodičů. Děti si mohou v ubytovně koupit nápoje, upomínkové předměty, pohledy, známky. Počítejte rovněž s výlety (i do sousední SRN) – dětem postačí přibližně 10 až 15 Euro
Stravování: 5 x denně, dostatek jídla zaručen, je dodržován pitný režim, k dispozici druhé večeře
Cenné předměty: Děti si berou cenné předměty (řetízky, fotoaparáty, mob. telefony atd.) na vlastní zodpovědnost. Za jejich ztrátu nezodpovídáme
Pojištění: Děti jsou během pobytu i cesty pojištěny standardním pojištěním pro pobyty dětí na táborech (ztráty, poškození věci z nedbalosti). Při výjezdu do zahraničí jsou děti připojištěny cestovním pojištěním do Německa (Evropa)
Nezapomeňte s sebou: Cestovní pas nebo občanský průkaz (výlet do SRN), hygienické potřeby, plavky, sportovní oblečení a obuv, teplé oblečení, holínky, přezůvky, slušný oblek (na výlety), pokrývku hlavy, psací potřeby
Neberte s sebou: Nože a jiné nebezpečné předměty, drahou techniku a jiné cennosti, nevhodné jsou energetické nápoje, brambůrky apod.
Věková hranice: Tábora se mohou zúčastnit děti ze ZŠ a SŠ, maximální věková hranice je 17 let
Co děti dostanou: Záleží na případné dotaci či sponzorském daru. Samozřejmostí jsou diplomy a drobné odměny (sladkosti) či upomínkové předměty
Případné dotazy: Telefonicky na čísle 776786030 (formou SMS) nebo pište na email lcht@chds.cz, můžete využít i přímý kontakt ze stránek ww.chds.cz/tabor.

Prosíme, sledujte nadále naše stránky www.chds.cz/tabor, které průběžně doplňujeme.

V Chlumci dne 6. září 2018

Za pořadatele Mgr. Josef Říha