Program LCHT 2020

Program Letního chlumeckého tábora 2020
(Doplňujeme a upravujeme dle epidemiologické situace a hygienických doporučení)

  1.  Středa 22. července
    Odpoledne: 15.00 hodin odjezd na Letní chlumecký tábor, příjezd do Sloupu v Čechách, ubytování, seznámení s vedoucími, táborovým řádem, krátká vycházka do okolí
    Večer: Seznamovací diskotéka, promítání fotografií z historie LCHT
  2. Čtvrtek 23. července
    Dopoledne: Sportovní hry – líný tenis, přehazovaná, fotbal
    Odpoledne: Divadelní představení
    Večer: Ferdinand Dobrotivý – společenská historická hra
  3. Pátek 24. července
    Dopoledne: Soutěže – sportovní hry
    Odpoledne: Návštěva rozhledny Na Stráži a okolních vyhlídek (Hraběnčina, Maxmiliánova a U Turka)
    Večer: Stolní hry, promítání fotografií
  4. Sobota 25. července
    Dopoledne:
    Odpoledne: Výlet na Havraní skály + okolí, soutěže ve volné přírodě
    Večer: Táborák, opekání špekáčků
  5. Neděle 26. července
    Dopoledne: Výlet na zřícenu hradu Svojkov
    Odpoledne: Návštěva Radvaneckého rybníka – soutěže na šlapadlech
    Večer: Hudební kapely LCHT 2020 – společenská soutěž
  6. Pondělí 27. července
    Celodenní výlet – plavecká hala v Rumburku (dopoledne),
    Večer: Taneční soutěže, diskotéka
  7. Úterý 28. července
    Dopoledne: odpočinek, volné dopoledne
    Odpoledne: Atletické soutěže (vrh, skok, hod, cíl)
    Večer: Promítání fotografií a kino
  8. Středa 29. července
    Celodenní výlet – plavecká hala ve Varnsdorfu, návštěva sklárny, skleněné zahrady a křišťálového chrámu v Kunraticích u Cvikova (Pačinek Glass), projížďka na koni (Ranch Pilgrim)
    Večer: Táborák, dobrovolná stezka odvahy
  9. Čtvrtek 30. července
    Celodenní výlet do Nového Boru (sklářské muzeum), skalní město + hrad ve Sloupu v Čechách + jeskyně
    Večer: Večerní návštěva letního divadla
  10. Pátek 31. července
    Celodenní výlet – plavecká hala v Rumburku (dopoledne), návštěva čokoládovny MANA v Krásné Lípě (vlastní výroba čokolády), prohlídka Muzea nožířství v Mikulášovicích
    Večer: Karneval a diskotéka
  11. Sobota 1. srpna
    Dopoledne: Společenské hry
    Odpoledne: Poslech festivalu Benátská noc (poblíž Radvaneckého rybníka)
    Večer: Závěrečný zábavný večer
  12. Neděle 2. srpna
    Dopoledne: Závěrečné hodnocení LCHT, předání odměn, odjezd domů